Markalar

*NEXUS

Nexus Virtual Technologies, 2015 yılından itibaren KBE Mühendislik bünyesinde yapılan araştırma geliştirme çalıştırmaları sonucunda 2017 yılından itibaren ticari olarak pazara sunulmuş, temel olarak sektör kalite departmanlarının yurtdışına bağımlılığını ortadan kaldırmayı hedefleyen optik ölçüm sistemleri markasıdır.

    

Tamamı yerli yazılım ile hızlı ve hassas ölçüm yapabilen Nexus, ilk kez AluExpo-2017 fuarında görücüye çıkarken yurt içi ve yurt dışı alüminyum sektör firmalarından tam not almayı başarmıştır.

Nexus optik ölçüm makinaları hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüzü indirebilir ve iletişim kanallarımızdan firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

 

*ZW3D

KBE Mühendislik 2017 yılı itibarı ile Grup Otomasyon Ltd. Şti. bünyesinde ZWSOFT (ZWCAD Software Co., Ltd.) partneri olmuş olup, konusunda uzman personeli ile ZW3D satış, eğitim ve teknik destek alanlarında hizmet vermektedir.

Temel olarak esnek tasarım ve hızlı işleme konularında güçlü bir Cad yazılımı olan ZW3D’ye son derece uygun fiyatlarla lisanslı olarak sahip olabilmek ve detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan firmamızla irtibat kurabilirsiniz.


Kullanıcı Dostu Türkçe Arayüz

Esnek Data Çevrimi

Hızlı ve Etkili Kütüphane Oluşturma

 

Genişletilmiş Tasarım Fonksiyonları

Verimli İşleme

Ücretsiz deneme sürümünü indirmek için tıklayınız.

Satış, eğitim ve teknik destek konularında ekibimiz tarafından detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan firmamızla irtibat kurabilirsiniz.