Markalar

*NEXUS

Nexus Virtual Technologies, 2015 yılından itibaren KBE Mühendislik bünyesinde yapılan araştırma geliştirme çalıştırmaları sonucunda 2017 yılından itibaren ticari olarak pazara sunulmuş, temel olarak sektör kalite departmanlarının yurtdışına bağımlılığını ortadan kaldırmayı hedefleyen optik ölçüm sistemleri markasıdır.

    

Tamamı yerli yazılım ile hızlı ve hassas ölçüm yapabilen Nexus, ilk kez AluExpo-2017 fuarında görücüye çıkarken yurt içi ve yurt dışı alüminyum sektör firmalarından tam not almayı başarmıştır.

Nexus optik ölçüm makinaları hakkında detaylı bilgi almak için broşürümüzü indirebilir ve iletişim kanallarımızdan firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

 

*PROSÜREÇ

Prosüreç Tasarım odaklı üretim yönetimini gerçekleştirmek amacıyla hazırlanmış web tabanlı bir sistemdir. Özellikle proje bazlı çalışmalar için hazırlanmış olup, farklı sektörlerde kullanılması amaçlanmıştır. Otomotiv, makine, kalıp ve seri imalat süreçleri yönetmek amacıyla üç ayrı genel yapısı mevcuttur. Üretim modülü web sitemizden indirilebilir ve sınırlama ve kısıtlama olmaksızın ÜCRETSİZ olarak kullanılabilmektedir.

Modül yapısı itibariyle;
Prosüreç-K (PRSK) da CAD entegrasyonu,

Prosüreç-B(PRSB) iş emri oluşturulması sürecinden itibaren tüm üretim verilerinin sahaya gönderilmesi ve sahadan alınması, üretim raporlamaları ve değerlendirilmesi sürecindeki üretim modülü, (Bu modül ÜCRETSİZDİR)

Prosüreç-E(PRSE) de ise planlama, kalite ve özel yönetici rapor modülü olarak oluşturulmuştur.

Diğer yapılardan en büyük farkı Tasarım odaklı yani, tasarım sürecinden itibaren tasarım ve üretimin süreçlerinin aynı anda birlikte yönetilmesini sağlamasıdır. Ayrıca tezgahlardan veri almanın yanı sıra tezgahlara veri gönderme özelliği de geliştirilmektedir.

Prosüreç sürekli gelişim halindedir ve farklı alanlarda da modül yapısı bulunmaktadır. Ağustos 2019 itibariyle kaplama sektöründeki firmalarımız içinde çözüm modülümüz devreye girmiş olacaktır.

Tüm yapı içinde kullanıcılarımızdan da gelen istekler ve öneriler dahilinde yazılım geliştirilmeye devam etmektedir.